Íme, a spanyolok bõ Eb-kerete: nem kapott meghívót a PSG sztárja

A Hamász és Izrael háborújáról a vasárnapi élõ közvetítésünket itt olvashatja el. The post Több tucatnyian haltak meg a rafahi humanitárius zónát ért csapásokban first appeared on 24.hu.

Elrettentõ légicsapások mellett Kelet-Ukrajnában nyomulnak az oroszok

orosz-ukrán háború percrõl percre tudósítás
2024-05-27 05:06:53

Rossz hírt kapott a német válogatott: Manuel Neuer megbetegedett a foci-Eb elõtt

A Bayern München kapusa legutóbb a katari világbajnokságon védett a nemzeti csapatban.
2024-05-26 17:09:09

Összemérte az erejét az ukránok csúcsfegyvere és az oroszok szupermodern légvédelme - Csúnya vége lett

Friss videó jelent meg az X-en (korábban Twitter), amin egy orosz SZ-400-as légvédelmi üteg próbál meg lelõni egy ATACMS közepes hatótávolságú ballisztikus rakétát.
2024-05-25 16:07:32

Elképesztõ botrány robbant ki a foci-Eb elõtt, beperelték az UEFA-t

Minden meccset érintõ, hatalmas változásra kerülhet sor a nyári Európa-bajnokságon.
2024-05-24 10:09:46

Heves harcok dúlnak Pokrovszkban, Oroszország Harkovot és Szumit is támadja

2024-05-24 05:07:37

A megszokottnál hamarabb kezdõdik a kormányinfó

Ezúttal 9 óra 30 percre hirdették meg a kormányinfót, ahol szó eshet majd a közmédia által szervezett EP-listavezetõi vitáról, és a Sulyok Tamás köztársasági elnököt ért vádakra.  Az eseményrõl percrõl percre tudósítunk, hamarosan kezdünk. The post A megszokottnál hamarabb kezdõdik a kormányinfó first appeared on 24.hu.
2024-05-23 10:10:51

2024-05-23 05:07:14

Szerdán több ország is elismerheti a független Palesztinát

A keddi nap történéseirõl itt olvashat. The post Szerdán több ország is elismerheti a független Palesztinát first appeared on 24.hu.
2024-05-22 09:07:45

Zelenszkij mandátuma lejárt, Oroszország egyre mélyebbre tör Harkovban

2024-05-22 05:07:05

Kialakult a nyolcas döntõ mezõnye a magyar foci új sorozatában

Megállíthatatlannak tûnik a magyar válogatott játékosokkal felálló csapat.
2024-05-21 10:16:06

Oroszország elõretört Harkovnál, Ukrajna drónokkal támadott olajfinomítókat

2024-05-21 05:07:33

Együtt marad a horvátok világbajnokságon bronzérmes keretének magja az Eb-re

Az utolsó komolyabb esély elõtt a csapat.
2024-05-20 18:08:52

2024-05-20 18:06:53

Két év után távozik a klubjától a 24-szeres magyar válogatott focista

A 34 éves támadó korábban a Ferencvárosban is megfordult.
2024-05-20 15:10:04

Itt a svájci keret, ezzel a csapattal készül a foci-Eb-re a magyar válogatott csoportellenfele

Marco Rossi együttese Svájc ellen játssza elsõ meccsét a németországi Európa-bajnokságon.
2024-05-17 17:09:41

Merénylet Robert Fico ellen - a legfrissebb hírek a szlovák miniszterelnökrõl percrõl percre

Robert Fico merénylet percrõl percre tudósítás
2024-05-17 05:06:58

Elképesztõ orosz offenzíva Harkovnál, végzetes döntést hozhat Zelenszkij

2024-05-17 05:06:51

Marco Rossi legfontosabb játékosa a foci-Eb-rõl és a jövõjérõl is beszélt

A magyar válogatott június 15-én Svájc ellen kezdi meg szereplését a németországi Európa-bajnokságon.
2024-05-16 22:08:13

Tét az Eb-döntõ: Olaszország?Spanyolország - Tét az Eb-döntõ: Olaszország?Spanyolország

A kiegyensúlyozott olaszok, vagy a hektikus spanyolok maradhatnak Londonban?
2021-07-06 21:05:53

2021-07-06 21:06:23

Foci-Eb 4. nap: Lewandowski és a spanyolok is megkezdik a szereplést

A skót válogatott 1998 után tér vissza egy nagy tornára.
2021-06-14 09:06:25

Új korszak jöhet a magas kockázatú covidosok kezelésében - A koronavírusról szóló külföldi hírek ? szerdán is percrõl percre az Indexen!

A koronavírusról szóló külföldi hírek ? szerdán is percrõl percre az Indexen!
2021-11-17 08:33:02

Sorsolnak az Európa-liga csoportkörében: ellenfeleket kap a Fradi

A magyar bajnok a negyedik kalapban van. Kövesse velünk az eseményeket percrõl percre!
2021-08-27 12:06:20

Emberek haltak meg a koronavírusban, a miniszterelnöknél meg ment a buli - A koronavírusról szóló legfontosabb külföldi hírek ? kedden is percrõl percre az Indexen!

A koronavírusról szóló legfontosabb külföldi hírek ? kedden is percrõl percre az Indexen!
2022-01-11 07:06:05

2022-01-11 07:07:45

Nyert a horvátok ellen, ötödik lett a világligában a vízilabda-válogatott

Märcz Tamás csapata magabiztosan nyert a horvátok ellen.
2022-04-30 19:11:19

Ismét pályán a magyar válogatott, Németország a címvédõ ellen javítana ? a labdarúgó Eb kilencedik napja percrõl percre

Rendkívül izgalmas meccseket hoz a labdarúgó Európa-bajnokság szombati játéknapja, a magyarok a franciákkal csapnak össze, a németek a portugálokkal és késõ este még a spanyolok a lengyelekkel játszanak. Mi természetesen közvetíteni fogjuk a nap valamennyi eseményét itt a hvg.hu percrõl percre közvetítésében.
2021-06-19 09:06:35

2021-06-19 09:06:39

Foci-Eb 2. nap: Indul az igazi õrület

Szombaton már három európai városban rendeznek Eb-meccseket.
2021-06-12 09:15:04

Foci-Eb 3. nap: Újabb három mérkõzéssel folytatódik a bajnokság

Vasárnap megismétlõdik a 2018-as vb elõdöntõje, és Eb-újonc is pályára lép.
2021-06-13 09:06:24

Mit terveznek tenni a forintárfolyam zuhanása ellen? Kormányinfó percrõl percre

Gulyás Gergely és Szentkirályi Alexandra tájékoztat a kormány legfontosabb döntéseirõl, majd az újságírói kérdésekre is válaszolnak. The post Mit terveznek tenni a forintárfolyam zuhanása ellen? Kormányinfó percrõl percre first appeared on 24.hu.
2022-07-07 12:10:07

Messi vagy Modric? Már a döntõbe jutás a tét a világbajnokságon - Argentína?Horvátország, világbajnoki elõdöntõ, közvetítés

Az argentinok hatodszor, vagy a horvátok másodszor ? ez az elsõ elõdöntõ kérdése Katarban.
2022-12-13 21:19:11

Németország a címvédõ ellen javított, Spanyolország és Lengyelország egymás ellen javítana ? a labdarúgó Eb kilencedik napja percrõl percre

Nem panaszkodhatunk a labdarúgó Európa-bajnokság szombati játéknapjára: a magyar válogatott a franciák elleni bravúros döntetlent ért el, míg a németek gólgazdag mérkõzésen gyõzték le a portugálokat. Késõ este a spanyolok a lengyelekkel játszanak. Mi természetesen közvetítjük a nap valamennyi eseményét itt a hvg.hu percrõl percre közvetítésében.
2021-06-19 21:06:34

Koronavírus a spanyoloknál, térdelési botrány Budapesten ? indul a 2021-es Európa-bajnokság közvetítése a hvg.hu-n

Pénteken kezdõdik a foci Európa-bajnokság. A hvg.hu innentõl kezdve az utolsó hármas sípszóig napi percrõl-percre hírfolyamban számol be az Eb eseményeirõl.
2021-06-09 11:06:54

2021-06-09 11:06:56

Hamarosan kezdõdik III. Károly koronázása - Történelmi nap az Egyesült Királyságban

Kövesse percrõl percre a ceremóniát az Indexen!
2023-05-06 08:07:13

Németország a címvédõ ellen javított, Spanyolország és Lengyelország nem bírt egymással ? a labdarúgó Eb kilencedik napja percrõl percre

Nem panaszkodhatunk a labdarúgó Európa-bajnokság szombati játéknapjára: a magyar válogatott a franciák elleni bravúros döntetlent ért el, míg a németek gólgazdag mérkõzésen gyõzték le a portugálokat. Késõ este a spanyolok a lengyelekkel játszottak döntetlent. A nap valamennyi eseményét megtalálja a hvg.hu percrõl percre közvetítésében.
2021-06-20 09:06:32

Verstappen megállíthatatlannak tûnik, az idõjárás azonban mindent átírhat - élõben az F1-idõmérõ

Kövesse velünk a szombati nap legfontosabb eseményeit percrõl percre.
2023-08-26 15:19:26

Eksztázis, örömkönnyek, fantasztikus diadalok a magyar férfi kézilabda-válogatott Eb-múltjából

A horvátok, a franciák vagy spanyolok legyõzése, a dánok elleni döntetlen olyan meccsek voltak, amelyek után százezrek szerették meg a magyar válogatottat.
2022-01-10 06:06:49

Budapestre figyel a katolikus egyház - Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus percrõl percre

Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus percrõl percre.
2021-09-05 12:05:50

2021-09-05 12:06:29

Sikeres ukrán támadás egy orosz mentõhajó ellen a Krimnél

A háború legfontosabb vasárnapi eseményeit itt tudja elolvasni. The post Sikeres ukrán támadás egy orosz mentõhajó ellen a Krimnél first appeared on 24.hu.
2024-04-22 09:07:53

5,5 millió beoltottnál eltörlik a kötelezõ maszkviselést, nem kell védettségi kártya szállodákba, éttermekbe, fürdõkbe

Szentkirályi Alexandra kormányszóvivõ és Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezetõ miniszter egy hét kihagyás után tart újra kormányinfót. Az eseményrõl percre percre tudósítunk. The post 5,5 millió beoltottnál eltörlik a kötelezõ maszkviselést, nem kell védettségi kártya szállodákba, éttermekbe, fürdõkbe first appeared on 24.hu.
2021-06-24 11:06:01

Egy kérdés maradt a finálé elõtt: Anglia vagy Dánia ? percrõl percre a foci-Eb-rõl

Ma este eldõl, hogy kivel mérkõzik az olasz válogatott a foci-Eb vasárnapi döntõjében, Anglia vagy Dánia csapatával. Kövesse velünk az eseményeket percrõl percre!
2021-07-07 16:06:47

2021-07-07 16:06:50

Egy kérdés maradt a finálé elõtt: Anglia vagy Dánia? ? percrõl percre a foci-Eb-rõl

2021-07-07 18:06:36

Foci-Eb, döntõ: Olaszország-Anglia

A Wembley-ben küzd meg az Európa-bajnoki címért az olasz és az angol válogatott.
2021-07-11 09:06:22

Az oroszok blokád alá vették Mariupolt - Oroszország háborúja Ukrajnában ? percrõl percre az Indexen!

Oroszország háborúja Ukrajnában ? percrõl percre az Indexen!
2022-03-05 06:06:10

Véres csaták vannak több fronton, a Krímet rakétákkal támadják

2024-05-06 05:06:54

Nukleáris vészhelyzetre készülnek Ukrajnában - Oroszország háborúja Ukrajnában ? az Index hétfõi hírösszefoglalója

2022-03-07 08:11:35

Moszkva újra célba venné Kijevet, Szeverodonyeck totális ostrom alatt áll

94 napja tart a háború, percrõl percre követjük a szombati történéseket is. The post Moszkva újra célba venné Kijevet, Szeverodonyeck totális ostrom alatt áll first appeared on 24.hu.
2022-05-28 07:08:46

Izraeli zászlót lengettek a benyomuló katonák Gázában

Megindult a szárazföldi offenzíva Izrael ellen. Az övezetet ért izraeli támadásnak már nyolcezer halottja van. Az izraeli hadsereg elrendelte 14 ezer ember evakuálását a gázavárosi Al-Quds kórházból. Az intézmény vezetõi szerint ez lehetetlen. A Hamász vezetõje azonnali fogolycserét sürget. A vasárnap történésit itt tudja visszaolvasni. The post Izraeli zászlót lengettek a benyomuló katonák Gázában first appeared on 24.hu.
2023-10-30 07:07:58

Oroszország a front több pontján elõretört, Ukrajna katonai toborzást indított

2024-04-25 05:06:50

2024-04-26 05:06:40

Nagy bajban Ukrajna, se drónja, se légvédelme, az oroszok újabb súlyos csapást mértek rájuk

2024-04-29 05:06:53

2024-05-01 07:07:34

2024-05-03 05:07:38

Hallgassunk Brahmsot! ? élõben a Zeneakadémiáról - A Concerto Budapest zenekar koncertje percrõl percre az Indexen

A Concerto Budapest zenekar koncertje percrõl percre az Indexen.
2021-11-28 20:07:27

Hatalmas öngól is kellett a spanyol focicsapat feljutásához - videó

A Girona nyerte a Tenerife elleni párharcot, ezzel három év után visszajutott a La Ligába.
2022-06-20 07:17:07

Ukrajna déli régiói össztûz alatt, robbanások rázták meg Zaporizzsja és Odessza városát

orosz-ukrán háború percrõl percre közvetítés
2024-04-23 05:06:51

Egész éjjel folytatódtak a légitámadások, már 350 civil áldozat van - Oroszország háborúja Ukrajnában ? az Index szerdai hírösszefoglalója

2022-03-02 07:06:29

Vállalható elsõ félidõ után csúnya második és vereség Montenegró ellen

Két kötelezõ gyõzelemmel hangolt a magyar nõi kézilabda-válogatott az elsõ igazán fontos feladatra a világbajnokságon, a Montenegró elleni csoportragadóra. Amelynek az elsõ félideje döcögösen indult, majd összekapta magát a magyar csapat, és a félidõben 10-7-re vezetett. A második felvonás aztán szörnyen sikerült magyar szempontból, egy gyors gól után 13 percen keresztül gólképtelen volt a csapat, míg Montenegró az extrát nyújtó kapus, Batinovic, valamint a heteseket és a ziccereket értékesítõ Mugosa, Brnovic páros vezérletével átgázolt a magyarokon. A 24-18-as vereség azt jelenti, hogy a magy...
2023-12-04 23:06:29

Megvan Cristiano Ronaldóék koronavírustesztjeinek az eredménye

A spanyolok elleni felkészülési meccs után pozitív mintát adó Sergio Busquets miatt volt szükség a vizsgálatokra.
2021-06-07 21:06:25

A sztárok már megérkeztek, jöhetnek a díjak ? Oscar 2021 percrõl percre

Kövesse velünk élõben a 93., sok tekintetben rendhagyó Oscar-gálát! The post A sztárok már megérkeztek, jöhetnek a díjak ? Oscar 2021 percrõl percre first appeared on 24.hu.
2021-04-26 02:05:57

231-re verte a magyar férfi vízilabda-válogatott Dél-Afrikát ? élõben az olimpiáról

A férfi vízilabda-válogatottnak Dél-Afrika ellen kell hozni a kötelezõt ? percrõl percre a tokiói olimpiáról.
2021-07-29 04:06:05

2021-07-29 04:06:07

Lewandowski tehetetlen volt: Szlovákia legyõzte Lengyelországot

Öngól és egy meglehetõsen szigorú kiállítás is segítette a szlovák csapatot.
2021-06-14 20:06:17

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   ingyenhirdetes   •   aproka1   •   apro hirdetesek   •   a33jhgproka1   •   advertise   •   fluminense   •   Magyarország   •   a33proka1   •   Leverkusen   •   ftp   •   m   •   tes   •   pro   •   R   •   N   •   mag   •   K   •   L   •   apróhirdetés   •   jazz   •   b   •   németállás   •   haszn   •   sz   •   H   •   f   •   youtube   •   G   •   sadasdhirek   •   J   •   P   •   apropiaza   •   aza   •   fhgperapro   •   eb   •   perapro   •   suhgfhgperapro   •   ingatlan   •   budapest   •   olcs   •   térkép   •   szótár   •   vacsoracsata   •   facebook   •   ingyen   •   pepper x   •   rozsa sandor   •   ors

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   Göd dunakeszi budapest Budapest VI IV VII VIII IX XI XII XIII   •   idojaras 31 fokot mertek norvegiaban   •   celebrandi frohner feco edesanyja elegedett volt a fia valasztasaival 2   •   webhelystatisztikak   •   justice lawyer urges judge to reject huawei lawyer narrative   •   Gamergate   •   en es a vilag nagyon nem illunk ossze ilyen az elet egy autista szemevel 2   •   megszolalt az ukran fotos akinek a kepe kontextus nelkul rakerult a magyar kormany legujabb hirdetesere   •   iraqs pm fires key hospital officials after deadly blaze   •   kozgyules a parkoloban elkepeszto huzasokkal harcolnak a dunaferrert   •   reviczky gabor retteg a csontraktol nem akar a fajdalomtol uvoltve meghalni   •   gulyas reszletezte hogyan lep fel a kormany az epitoipari dragulas ellen 3   •   net189   •   sagnol   •   trkvez   •   ne doljon be 7500 forintos a koronavirus ellen is jo csodavizet arultak a csalok 3   •   a beoltott szoptato anyak gyermekeiket is vedik a koronavirus ellen   •   hujber ferenc a parjarol ot kerestem egesz eletemben   •   tehetos nyugdijasokkal indulna ujra a vilag turisztikailag egyik legnepszerubb orszaga   •   llekand56unionselect 0x5e5b7d7e0x5e5b7d7e   •   ujabb balhe a heten mar harmadszor riasztottak a rendoroket drake luxusvillajahoz   •   mtva hazugsag hogy a kozmedia filmet forgat az oszodi beszedrol   •   kemenyseprok mentettek meg egy idos neni eletet combnyaktoressel hevert a padlon a hodmezovasarhelyi asszony   •   CanonEXAutoQLfénykép ezõgép   •   batiste   •   ennyi volt a rettenthetetlen ironman szamara visszavonulhat a balesete utan szonyi ferenc   •   gyaszol szandi   •   ennel izgalmasabb nehezen lehetett volna de megvan ligeti daniel ott lesz a parizsi olimpian 2   •   sima gyozelemmel kezdte a sopron basket a noi kosar nb i negyeddontojet   •   kenyan leader says private jet cheaper option   •   lengyelorszag korlatozza az orosz diplomatak utazasat az orszagon belul   •   legjobb franciaagy   •   semmi penzbol is lehet megoldast talalni a lakhatasra dijaztak a varosokat ahol a legkreativabb modszereket talaltak ki 2   •   eladóingatlanokleány falu   •   szult�nmatracjavï¿   •   ma beiktatjak sulyok tamas koztarsasagi elnokot   •   siklosi ors zenesztarsai egy dalban is megemlekeznek   •   sütimester   •   szorr   •   a hatvanpusztai luxus orban birtok apakomplexum   •   ferjhez ment a tv2 sztarja kep   •   fashion photographer kristin lee moolman wants to showcase the real south africa   •   a median friss budapesti felmerese karacsony nagyon vezet 2   •   eldobt   •   itt a bejelentes nagy a baj a koolajvezetekkel   •   nem ujitjak meg meszoly geza szerzodeset tavozik az ujpesttol 2   •   ne ragasszak az uleshez az utasokat figyelmeztette a legitarsasag az utaskiseroket   •   menczer tamas elmondta mit tehetunk az atomfegyverek bevetese ellen   •   a vilag egyik legveszelyesebb orszagaba latogatott az amerikai vedelmi miniszter   •   cheese rolling contestants take on coopers hill