Skócia ellen játszunk élet-halál meccset a fociebén?

A németek feltámadtak, Svájc pedig életveszélyes. Hogy mennyire jó a magyar válogatott? Ez az, amit ma senki sem tud megmondani.
2024-06-07 07:09:38

Csupa olyan zenét hallgatnak a magyarok, amiket nem játszanak a rádiók, Taylor Swift lemaradt

Azahriah toronymagasan vezet a magyar hallgatók körében a zenehallgatási toplistán, a következő helyezettet negyedannyiszor játszották le, mint az ő listavezető számát.
2024-06-04 17:23:34

Ebben a mezben lép pályára a magyar válogatott kedd este

Dublinban játszik felkészülési meccset Marco Rossi csapata.
2024-06-04 13:09:38

Gazdag gólt lőtt, Sallói gólpasszt adott, mégsem örülhettek az MLS-ben játszó magyarok - videó

Gazdagék vérgőzös meccsen játszottak döntetlen, míg a Sporting Kansas City szinte képtelen már meccset nyerni.
2024-06-02 09:08:04

Kormányközeli rádió ellen indított eljárást a Médiatanács, mert nem játszottak elég magyar zenét

A KESMA tulajdonában lévő HÍR FM április második hetében kevesebb magyar zenét játszott le, mint amennyire szerződéses vállalást tett.
2024-05-23 16:10:00

Sztárok játszottak a gyerekekkel az elő-gyereknapon

3000 gyerek egész éves támogatására gyűjt pénzadományt az Ökumenikus Segélyszervezet.
2024-05-22 22:08:09

Itt a svájci keret, ezzel a csapattal készül a foci-Eb-re a magyar válogatott csoportellenfele

Marco Rossi együttese Svájc ellen játssza első meccsét a németországi Európa-bajnokságon.
2024-05-17 17:09:41

Bizarr jelenetekkel vezették fel a Fury-Uszik meccset - videó

Az ukrán csak Fury vállával tudott farkasszemet nézni.
2024-05-16 22:08:09

Rálőttek két gyerekre Angliában

A homokban játszottak, olyan helyen, ahol sokak szerint nem szabad.
2024-05-15 17:08:23

Két német-magyar meccset is rendeznek egy napon Stuttgartban

A párizsi olimpiára készülő mindkét kézilabda-válogatottunk próbára teheti magát.
2024-05-14 10:08:32

Dráma az NB II-ben, őrült meccset játszottak Kazincbarcikán

A már NB I-es Nyíregyháza idegenben győzte le a BVSC-t, amelyik így még mindig kieshet.
2024-05-12 20:08:33

A legnagyobb rivális ellen szakadt meg a Fradi veretlenségi sorozata

Hihetetlenül izgalmas meccset játszott egymással két magyar BL-sztárcsapat.
2024-05-11 20:08:58

Rémisztő horrorsérülést szenvedett a ketrecharcos, azonnal félbeszakították a meccset - videó

Hiába ömlött a testéből a vér, folytatni akarta a meccset.
2024-05-10 09:09:52

Így várja az elitbe feljutott magyar válogatott a Kanada elleni hokiünnepet

A távozó szövetségi kapitány a szülőhazája ellen vívja az utolsó meccsét a magyar kispadon.
2024-05-06 17:11:35

Második meccsét is megnyerte a világbajnokságon a jégkorong-válogatott

Hátrányból fordítva, végül simán nyert a magyar csapat.
2024-04-30 19:09:14

A Győr nagyon fontos meccset nyert a BL-ben

Az ellenfél csak egyszer vezetett egész meccsen.
2024-04-27 21:08:37

Mélyről jött vissza, újabb fontos meccset nyert Marosán Fábián

Két szoros szettben verte orosz ellenfelét.
2024-04-24 19:08:46

A vb-házigazda ellen nyert meccset a magyar csapat

Vasánrap kezdődik a világbajnokság.
2024-04-23 22:08:27

Itt az újabb magyar csoda, itt az újabb fantasztikus győzelem a szerbek ellen

Sallai káprázatos gólja, a második félidő elképesztő izgalmai soha nem feledhetőek. Óriási játszott a magyar csapat, a 64 ezer magyar néző végigtombolta a meccset.
2023-10-15 00:08:25

Itt van Szoboszlai második zseniális gólja

A magyar válogatott legnagyobb sztárja két perc alatt megfordította a Montenegró elleni meccset.
2023-11-19 17:07:59

Itt nézheti élőben a magyar-osztrák női hokimeccset - videó

Az Origo élőben közvetíti a magyar csapat felkészülési meccsét.
2024-04-13 15:08:37

Szégyenteljes búcsúmeccs, így alázták meg az aranylabdás magyar focizsenit

Az MLSZ, a kommunista magyar sporvezetés és a sportsajtó is mindent megtett azért, hogy Albert Flórián szinte titokban játssza le utolsó meccsét a magyar válogatottban.
2023-10-12 06:07:24

Videobírós cirkuszok és hihetetlen dráma a Ferencváros kupameccsén

Minden idők egyik leghosszabb Magyar Kupa meccsét hozta a Ferencváros és a Puskás Akadémia párharca.
2023-11-01 23:06:54

Litvánia?Magyarország 0-0 ? ÉLŐ

Matematikailag is bebiztosíthatja kijutását a jövő évi Eb-re a magyar futballválogatott, ha nyer Kaunasban. Kövesse velünk a meccset percről percre!
2023-10-17 21:07:55

2023-10-17 21:08:33

Litvánia?Magyarország 2-0 ? ÉLŐ

2023-10-17 22:08:30

2023-10-17 22:09:02

Hatala Csenge magyar írónő Treat Williamst először 11 éves korában pillantotta meg a televízióban, amikor épp a Hair című filmet játszották, amiben a színész a lázadó Berger szerepét játszotta. Már ekkor annyira megragadta őt, hogy arra gondolt jó lenne vele egyszer találkozni. A nagy találkozásra végül 2022 nyarán került sor, véletlenül.
2023-11-14 18:06:21

2023-11-14 18:06:07

Kihagyja a Koszovó elleni meccset a magyar válogatott egyik legjobbja

A légiós elővigyázatosságból hagyja ki az összecsapást.
2024-03-26 15:10:17

Bundesliga - Orbán és Szoboszlai góljaival nyert a Lipcse

Mindkét magyar futballista végigjátszotta a meccset, amelynek 87. percében Orbán fejjel volt eredményes, Szoboszlai pedig a 96. percben állította be a végeredményt
2023-05-15 07:12:23

Sallóiék állították meg a bajnok Los Angeles hazai menetelését

A magyar támadó végigjátszotta a meccset. Gazdag Dánielék is pontot szereztek.
2023-05-18 10:08:20

Fantasztikus védekezéssel jutott világkupa-elődöntőbe a pólóválogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott elődöntőbe jutott a világkupa Los Angelesben zajló szuperdöntőjében: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese a negyeddöntőben 6-4-re győzte le a görög csapatot. Az első negyed közepén 0-2 volt az állás, de a hátralévő 28 percben mindössze két gólt kapott a kiválóan védekező magyar válogatott, így végül nagy csatában sikerült 6-4-re nyernie. A mezőny legjobbjának Vogel Somát választották, aki 13 lövésből kilencet kivédett, vagyis 69 százalékos mutatóval zárt. ?Nekem leginkább az tetszett, hogy a meccs előrehaladtával egyre stabilabb lett a védekezésünk, az ...
2023-07-01 10:12:32

Tovább javított a világranglistán a magyar válogatott

Két meccset játszott márciusban Marco Rossi csapata.
2024-04-04 12:09:47

Norvégia ellen teheti meg a következő lépést a párizsi olimpia felé a magyar férfi kézilabda-válogatott. Kövesse velünk a meccset percről percre!
2024-03-16 20:09:24

2024-03-16 20:09:07

Drámai meccset játszott a Debrecen a címvédővel a női kézi BL-ben

A magyar csapatnak minden esélye megmaradt, hogy kiharcolja a továbbjutást a visszavágón.
2024-03-17 17:08:44

Ezt mondta a magyar válogatott második góljáról Nagy Zsolt

Gyönyörű támadás után döntötte el a meccset a Puskás Akadémia védője.
2024-03-26 22:09:06

Marozsán és Piros is a főtábláért játszhat Wimbledonban

Mindkét magyar teniszező két játszmában nyerte meg a szerdai meccsét.
2023-06-28 18:10:41

A Fradi korábbi csatára döntetlenre mentette a Sepsi meccsét a Konferencia-ligában

A magyar válogatott támadó bombaformában kezdte az idei szezont.
2023-08-11 00:29:50

2023-08-11 02:08:50

Magyarország-Törökország 0:0, élőben a hvg.hu-n

Barátságos Eb-felkészülési mérkőzést játszik a magyar és a török válogatott csütörtök este a Puskás Arénában, a meccset folyamatosan frissülő cikkben közvetítjük.
2024-03-22 21:10:44

2024-03-22 21:10:31

Magyarország-Törökország 1:0, élőben a hvg.hu-n

Barátságos Eb-felkészülési mérkőzést játszik a magyar és a török válogatott péntek este a Puskás Arénában, a meccset folyamatosan frissülő cikkben közvetítjük.
2024-03-22 22:14:14

2024-03-22 22:10:37

Esőzés miatt elhalasztották Fucsovics meccsét

A magyar teniszező az argentin Pedro Cachinnal csapott volna össze.
2024-04-02 17:10:28

Szoboszlaiék a hajrában bukták el a három pontot

A magyar középpályás a Brighton elleni meccset is végigjátszotta.
2023-10-08 17:06:56

2023-10-08 17:10:13

Bombagól az utolsó pillanatban: drámai szegedi győzelem a férfi kézilabda BL-ben - videó

Legközelebb Zágrábban játszik sorsdöntő meccset a magyar csapat.
2023-11-22 22:07:36

Szoboszlai Dominik újra itthon, Marco Rossival posztolt közös fotót

A Liverpool játékosa bombaformában várja a szerbek elleni meccset.
2023-09-05 14:00:38

Nézze meg a magyar válogatott második csodálatos gólját Koszovó ellen! - videó

Fantasztikus támadás után Nagy Zsolt döntötte el a meccset a hajrában.
2024-03-26 21:08:29

Klampár Tiborék óta nem jutott ilyen messzire magyar férfi páros az asztalitenisz-vébén

Az Ecseki Nándor, Szudi Ádám duó három szettben kikapott csütörtökön a dél-koreai Dzsang Vu Dzsin, Lim Dzsong Hun egységtől, így a negyeddöntőben fejezte be szereplését a dél-afrikai Durbanben zajló egyéni asztalitenisz-világbajnokság férfi páros versenyében. Szudiék előtt magyar részről férfi párosban legutóbb 1985-ben, a Klampár Tibor, Kriston Zsolt duó játszhatott negyeddöntőt vb-n. Férfi vonalon az eddigi utolsó negyeddöntős Klampár volt 1989-ben, egyesben, míg magyar asztaliteniszező legutóbb 2007-ben szerepelhetett a legjobb nyolc között, akkor a Póta Georgina, Tóth Krisztina kettős juto...
2023-05-25 15:11:23

Nagy megtiszteltetés érte a remek meccset záró magyar válogatott focistát

Hasonlóra korábban csak egyszer volt példa.
2023-05-22 15:09:38

Marozsán Fábián győzelemmel kezdett Wimbledonban

A magyar teniszezőnek még két meccset kell nyernie, hogy főtáblára kerülhessen.
2023-06-26 17:10:51

Eldőlt, hány meccset kell kihagynia a kiállított Schäfer Andrásnak

A magyar válogatott középpályásnak egy szerencsétlen belépő miatt kellett idő előtt elhagynia a pályát.
2024-03-12 17:11:54

Élet-halál harc a párizsi olimpiáért

A magyar női kéziválogatott hihetetlenül fontos vb-meccset játszik a horvátokkal.
2023-12-11 18:09:42

A magyar gazdaság igazi rejtélye, ami még a kormányt is megtréfálja

Idén a költségvetés megborulása okozza a legnagyobb fejtörést és a legtöbb feladatot a kormányzati gazdaságpolitika számára. A helyzet odáig fajult, hogy ismét emelni kellett a hiánycélt, de még távolról sem biztos, hogy ez elegendő lesz. A büdzsé elcsúszásában a legnagyobb szerepet az általános forgalmi adóból származó bevételek játszották. Most bemutatjuk, mennyire jelentős ez a tényező a deficit elszállásában, és ezzel együtt rámutatunk a magyar gazdaság egyik legnagyobb rejtélyére.
2023-10-09 07:08:29

Órák alatt minden jegy elkelt a magyar

A befutott igénylések alapján még egy meccset lehetett volna rendezni a Puskás Arénában.
2023-11-03 14:11:20

2023-11-03 14:06:58

Lékai parádézott, szoros meccset nyert a Fradi

A 35 éves magyar válogatott klasszis nyolc góllal vette ki a részét a Csurgó elleni sikerből.
2024-04-03 21:11:03

Így szurkol Orbán Viktor a törökök ellen - kép

Orbán Viktor miniszterelnök is a Puskás Arénában nézi meg a magyar-török meccset. A Facebookon egy képet is posztolt.
2024-03-22 21:09:48

Szoboszlai két gólpasszal varázsolt a Liverpoolban - videó

A magyar válogatott csapatkapitánya a 10. bajnoki meccsét is végigjátszotta Jürgen Klopp csapatában.
2023-10-29 18:09:24

Kategoriak:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   apro hirdetesek   •   aproka1   •   advertise   •   dubaj   •   ors   •   slash   •   marka   •   ingyenhirdetes   •   al ain   •   wmn   •   fold napja 2024   •   talpra magyarok   •   "ing   •   kádak   •   esten   •   akc   •   b rös   •   marina city   •   tatar gyorgy   •   seoul   •   diosgyor   •   a hangok   •   eric roberts   •   natcon   •   wass albert   •   ket nap az elet   •   akgggarmi   •   elmar wepper   •   tatabanya   •   szaz   •   ademola lookman   •   pain hustlers   •   post malone   •   pepper x   •   bundang   •   redirected   •   f1 mexico   •   Evita   •   gran turismo   •   bill walton   •   stat   •   magas   •   imola nevnap   •   bayern arsenal   •   1947   •   haarp   •   travis kelce   •   dior

TOP keresesek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztő   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   a nap legfontosabb hirei 2021 06 03   •   ma egy eve hunyt el a bukki fuvesember gyuri bacsi a lanya megindito szavai apam soha nem gondolkodott azon hogyan kellene jol megoregedni mert soha nem oregedett meg 2   •   70ingyenand83index2.   •   bejelentette visszavonulasat tihany fideszes polgarmestere 2   •   kistraktor1111111111 111"unionselectchar4 5,120,49,45,81,45,ch ar45,120,50,45,81,45 ,char45,120,51,45,81 ,45,char45,120,52,45 ,81,45,char45,120,53 ,45,81,45   •   ujabb erzelem a szorongas borzolja a tiniidegeket az agymanok 2 reszeben   •   az eros havazas miatt elmarad egy bundesliga meccs   •   figyelmeztet a meteorologiai szolgalat itt az osz jonnek a paras kodos reggelek   •   ez lehet az oka ha torz arcokat lat maga korul   •   visszavonult a 2010 ben a vilag legjobb atletajanak valasztott blanka vlasic   •   rendorauto karambolozott siofokon   •   ez lehet az egeszseges karacsony titka 2   •   curved   •   tortenelmi kihivasok elott amerika szakertok elemzik mi lehet a megoldas   •   all a bal a hegyvideken hiaba a foldcsuszamlasszeru elovalasztasi gyozelem a dk megis raindithatja a jeloltjet kovacs gergelyre   •   babis ellenfele helyettesitheti a beteg cseh elnokot   •   a leghiresebb statisztaszerep meses utalasok es mas erdekessegek a jobaratokrol 2   •   hazavitt egy merges kigyot egy ferfi hogy megmutassa a gyerekeinek   •   ader alairta a hulladektorvenyt 2   •   a ferencvaros futballistajat meglepte hogy marco rossi nem hivta be a valogatottba   •   kulcsar edina sajat realityt indit g w m mel kozos eletukrol penzert kovethetjuk a celebpar szerelmes mindennapjait dragabb lesz mint a netflix 2   •   myanmar protesters trapped in late night standoff as military tries to silence independent media   •   delhusa gjon is megszolalt a csaladi tragedia utan   •   davis shines in james absence as lakers end losing run   •   bibli   •   szloven siker az utobbi 20 ev leghosszabb tour szakaszan 2   •   feljelentettek stummer janost az alagutas informacio miatt   •   a day after ex police officer derek chauvin was convicted both parties in washington sought common ground on police reform   •   a jobaratok film a rajongok legvadabb almait is teljesiti   •   for the first time girls were eligible to be eagle scouts and nearly 1000 earned the elite rank   •   Bozsik Péter   •   gyorfi pal fokent fejserulesek es toresek miatt szorultak gyalogosok kerekparosok ellatasra   •   karacsony gergely megszolalt a kaoszba fulladt budapesti kozlekedesrol szerinte ez a legnagyobb gond   •   felfindex   •   a 88 percben meg 0 2 volt vegul otot vagott barca   •   kirakos   •   t k l   •   a magyar boldogsag mellett oriasi csalodasokat hozott eddig az eb   •   szentkiralyi alexandra ez az ot evvel ezelotti igeret kamu 2   •   bevittek egy gyomrost europa digitalis sztarbankjanak kiszall belole egy regi befektetoje   •   aranyalapos   •   lekaptak a hazrol a regi cserepeket majd leleptek az anyagvasarlasra kert 840 ezerrel   •   letudhatod   •   az erzsebet hid egy egy savjat is elfoglaltak a katatorveny ellen tuntetok   •   a bolcs ember elfogadja amit osztogatnak es aztan nem rajuk szavaz   •   mellrakot diagnosztizaltak sara yorki hercegnenel azonnal muteni kellett 2   •   man uniteds greenwood further arrested over sexual assault   •   beperelte marilyn mansont a volt baratnoje   •   ilyen is van programot indit egy vilagceg a daganatos betegseggel erintett munkavallaloi tamogatasara video   •   domainonline