José Mourinho visszatért - videó

A portugál sztáredző érkezését rövid videóüzenetben jelentették be.
2024-06-02 12:08:54

Gazdag gólt lőtt, Sallói gólpasszt adott, mégsem örülhettek az MLS-ben játszó magyarok - videó

Gazdagék vérgőzös meccsen játszottak döntetlen, míg a Sporting Kansas City szinte képtelen már meccset nyerni.
2024-06-02 09:08:04

A klub megerősítette: tárgyalnak José Mario Dos Santos Mourinho Felixszel az edzői pozícióról

A megállapodás, és annak bejelentése egyelőre még várat magára.
2024-06-01 19:08:57

2024-06-01 19:06:47

Mourinho visszatér, már aláírta a szerződését is

Újra munkát vállal a Special One.
2024-05-31 17:08:57

Új csapata még ma bejelentheti José Mourinho kinevezését

Honfitársa érdeme lehet, hogy sikerült meggyőzni a Special One-t.
2024-05-31 12:11:29

Már pénteken bejelentheti José Mourinho kinevezését a Fenerbahce

2024-05-31 12:08:28

Kiderült, hol tér vissza vezetőedzőként Mourinho

Sajtóhírek szerint szombaton jelentik be.
2024-05-30 12:12:12

2024-05-30 12:07:36

Nemcsak a munkamániások, de a született zsenik is szélhámosnak tartják magukat

A szakértők is rettegnek, hogy kiderül, nem is tudnak annyit.
2024-05-24 11:14:20

22 cég legjobb ötleteiből született meg a U1st Vision önjáró üzlethelység

A francia Software Républic második tanulmányautója egy mobil üzlethelyiség.
2024-05-23 14:08:49

Két gólt lőtt a magyar válogatott focista, a 94. percben jött a dráma Messiék meccsén

Először fordult elő, hogy Lionel Messi nem hozott össze gólt, vagy gólpasszt.
2024-05-19 09:08:00

Óriási döntés született az idei Call of Duty kapcsán

Vállalja a rizikót a Microsoft, örülhetnek a PC és Xbox gépeken játszók.
2024-05-18 12:08:00

Mindenki Eva Longoria melleit nézte, nem takarta semmivel - fotók

Nemrég volt 49 éves, ragyogó formában van a Született feleségek sztárja.
2024-05-18 08:08:17

Alpaka csikó született a Szegedi Vadasparkban - videó

A jövevény a látogatók szeme láttára született meg.
2024-05-13 11:09:00

Két magyar arany is született a karate Európa-bajnokságon

Tadissi Martial kiemelkedő nemzetközi sikerek után lett Európa-bajnok.
2024-05-11 23:07:19

Négy gólt lőtt a döntőben a magyar válogatott focista

Drámai meccsen, büntetőkkel dőlt el a finálé.
2024-05-11 15:08:57

Bizarr kezdet a vb-házigazdától Prágában

A csehek és a finnek összecsapásán nem született gól, utóbbiak a szétlövésben is eredménytelenek voltak.
2024-05-11 09:09:28

2024-05-11 09:07:07

Ilyen nincs: éppen a wc-n ült a focikapus, amikor a meccsen gólt kapott a csapata

Senki nem vette észre, hogy nincs a helyén, most mindenki egymásra mutogat.
2024-05-08 07:08:20

Őrült rohanásba kezdett Mourinho az AS Roma győztes gólja után - videó

A portugál edző önkívületi állapotban ünnepelte a hosszabbításban lőtt gólt.
2021-09-13 21:06:47

Kane megelőzte Henryt, a Tottenham kiütötte Lampard csapatát

A Spurs csak öt gólt lőtt az Evertonnak, de akár kétszámjegyű végeredmény is születhetett volna.
2022-03-08 00:11:35

Mourinho megmondta a Puskás-díjas játékosának, hogy illene gólt lőnie a Puskás Arénában

Az egészpályás szóló elmaradt, de a helyszín miatt emlékezetes marad a találat.
2021-02-19 17:05:55

A modern labdarúgásban már egy legendával szemben sincs türelem

Frank Lampardot az első komolyabb hullámvölgy után menesztette a Chelsea. Érthető, vagy végtelenül szomorú döntés született?
2021-01-27 11:06:02

Jose Mourinho named new AS Roma coach

Jose Mourinho has been named by AS Roma as the new coach of the Serie A team.
2021-05-04 16:05:44

A Mourinho-faktor: a földet megmentő szexi ékszerésznő és a jövő sztáredzője

Az AS Roma trénere két újabb Special One-t adott a világnak.
2022-01-03 07:06:58

A rendőrök mentették meg az Európa-liga-döntő bíróját a reptéren

José Mourinho is melegebb éghajlatra küldte az angol játékvezetőt.
2023-06-02 08:09:17

Kínkeserves küzdelemben nyert a Roma a Serie A-ban

José Mourinho csapata az első félidőben szerezte meg a vezetést a Verona ellen.
2023-02-20 00:09:38

Közel 30 éve nem látott bravúrt hajtottak végre az olasz csapatok

Mourinho hatodszor vagy a Sevilla hetedszer? Budapesten ez a kérdés.
2023-05-19 20:12:13

José Mourinho sacked as Tottenham Hotspur manager

José Mourinho has been sacked by English Premier League club Tottenham Hotspur after just 17 months in charge, the club announced in a statement on Monday.
2021-04-19 13:06:44

Az AS Romát is szétveri, vagy ez lesz élete utolsó nagy dobása?

Jose Mourinho tíz éve még a világ legjobb edzője volt, azóta többször is megbukott. A Tottenhamnél trófeát sem nyert, de most újra Olaszországban tehet csodát.
2021-05-10 14:06:32

Az év gólját lőtte a Napoli csatára, Maradona korábbi csapata közel a bajnoki címhez

A nápolyiak az első félidőben egy csodálatos találattal szerezték meg a vezetést José Mourinho csapata ellen az olasz bajnokság rangadóján.
2023-01-30 03:47:46

2023-01-30 04:08:11

Öt gólt lőtt az Atalanta és feljött a második helyre

A Parma elleni meccs második félidejében hat gól született.
2021-05-09 18:06:24

Csak 2022: José Mourinho egy brit rapper videójában utasít csendre mindenkit

Sok év után új zenével jelentkezett Stormzy brit rapper. A több mint 10 perces, Mel Made Me Do It című klip ötödik perce körül felbukkan José Mourinho, az AS Roma jelenlegi vezetőedzője is. Miközben a rapper arról énekel, ?jobb, ha nem beszélek, akárcsak José?, feltűnik a színen maga az edző, aki szája elé tett mutató ujjával jelzi, tényleg jobb csendben maradni. A cameo két szempontból érdekes: Stormzy annak a Manchester Unitednek a szurkolója, amelyet korábban José Mourinho irányított. Ha beszélek, bajba kerülök ? mondta korábban egy elveszített meccse után a riporternek Mourinho, mikor arró...
2022-09-23 09:26:32

Képeken az olasz válogatott drámai továbbjutása Ausztria ellen

A rendes játékidőben nem született, ám a hosszabbításban három gólt is szereztek a csapatok.
2021-06-27 00:06:15

'It is truly special': Emotional Mourinho revels in more European glory

An emotional Jose Mourinho celebrated what he called an historic achievement having become the second manager to win five major European titles after Giovanni Trapattoni as his AS Roma side clinched the Europa Conference League on Wednesday.
2022-05-26 11:07:55

Lampard needs wins quickly or Chelsea situation could turn ugly - Sutton

How much pressure is Frank Lampard under at Chelsea after a run of four points from five games?
2020-12-28 22:05:54

Chelsea poised to sack Lampard after 18 months in charge

Chelsea are set to sack manager Frank Lampard after 18 months in charge.
2021-01-25 12:05:57

Jose Mourinho sacked as Tottenham Hotspur manager

Jose Mourinho has been sacked by Premier League club Tottenham Hotspur after just 17 months in charge, the club announced in a statement on April 19.
2021-04-26 20:05:44

A pályára fogja a gyenge játékot a Barcelona

Megszenvedett a spanyol Barcelona a német Frankfurttal a labdarúgó Európa-liga negyeddöntő első összecsapásán (1-1).
2022-04-08 18:06:09

2022-04-08 18:07:38

Lampard inducted into Premier League Hall of Fame

Frank Lampard is the latest player to be inducted into the Premier League Hall of Fame.
2021-05-19 15:06:34

2021-05-19 15:06:44

Japán egy gól híján rekordméretű verést osztott ki Mongóliának vb-selejtezőn

A csibai mérkőzésen átlagosan 6 és fél percenként rúgtak egy gólt a szerény képességű ellenfelüknek.
2021-03-30 17:07:44

Az Arsenal könnyen győzte le a Chelsea-t

A hétvégének az ötödik helyről nekivágó Chelsea vendégként maradt alul a 15. Arsenallal szemben az angol labdarúgó-bajnokság 15., hagyományos karácsonyi fordulójának szombat kora esti összecsapásán.
2020-12-28 19:22:25

Thomas Tuchel: Chelsea appoint former PSG manager after sacking Frank Lampard

Thomas Tuchel is appointed Chelsea's new manager on an 18-month contract after the sacking of Frank Lampard.
2021-01-26 20:06:00

Hat gólt lőtt az Atalanta, a Sassuolo történelmi győzelmet aratott

Gasperini irányításával a beramói csapat negyedszer rúgott legalább hat gólt idegenbeli meccsen.
2022-01-09 19:07:31

New boss Tuchel hopes Chelsea fans unite after Lampard sacking

New Chelsea manager Thomas Tuchel hopes the club and their fans can be united following the sacking of Frank Lampard.
2021-01-28 17:05:59

Dárdai Palkó egy perccel a becserélése után gólt lőtt

A MOL Fehérvár 6-2-re nyert, a korábbi szövetségi kapitány fia két gólt szerzett.
2021-01-12 18:06:00

12 gólt lőtt a kupában a Bayern München

Choupo-Moting egymaga négy gólt lőtt és adott három gólpasszt.
2021-08-25 23:06:09

Gazdag Dániel gólt lőtt az MLS döntőjében - videó

Az elődöntőben a fináléban is gólt szerzett.
2022-11-05 23:09:19

2022-11-06 00:06:49

Zseniális passzok előzték meg a japán focista csodás gólját - videó

Bármelyik európai topcsapat megirigyelte volna a végletekig kijátszott akció után szerzett nagyszerű gólt.
2021-07-17 23:06:06

Lenyűgöző gólt lőtt sarokkal a PSV ellen a holland válogatott focista - videó

Az Alkmaar csapatkapitánya két gólt szerzett a rangadón.
2021-01-13 22:05:51

Hat gólt lőtt a Fehérvár, a címvédő Újpest is továbbjutott a kupában

A székesfehérvári csapatban bemutatkozó Csoboth Kevin két gólt lőtt és két gólpasszt adott.
2021-09-18 21:06:30

Lampard expects Chelsea 'pain' but Man City 'are back fighting'

Manager Frank Lampard says Chelsea will go through "periods of pain" after watching them lose 3-1 to Manchester City at Stamford Bridge.
2021-01-04 01:05:49

Lampard 'worried' by Chelsea form as slide continues

Manager Frank Lampard admits he is worried by Chelsea's form after they suffer a fifth defeat in eight Premier League games.
2021-01-20 01:05:59

Former England midfielder Lampard offered Everton manager job

Everton offer their vacant managerial position to former England midfielder Frank Lampard.
2022-01-29 00:10:23

'I can assure fans I will give it absolutely everything' - Lampard vows to help 'unite' Everton

Frank Lampard says he will embrace the Everton job "with everything I do" and vows to unite the club, its players and fans.
2022-02-03 17:23:41

A Fradi 40 gólt dobott Veszprémben, mégis kikapott

A Telekom Veszprém csütörtökön 90 gólt hozó találkozón 50-40-re legyőzte a vendég Ferencvárost a férfi kézilabda NB I-ben. Belehúzott az FTC a meccs elején, 6-3-ra és 7-4-re is vezetett a fővárosi csapat, 12 percbe került, mire a hazaiak átvették a vezetést. A Veszprém előnye fokozatosan nőtt, miközben ebben az időszakban is inkább a támadásra helyezték a hangsúlyt a felek, szünetig pedig 46 gól esett. Még a kapusok is, a hazaiaknál Rodrigo Corrales, a vendégeknél Borbély Ádám is lőtt gólt. A 36. percben már 34-24-re vezettek a bakonyiak, a gólgyártás tempója azonban nem esett vissza. A védeke...
2022-11-18 02:12:33

A portugál focista hihetetlen rabonás gólt lőtt a Benfica ellen - videó

A meccset ugyan elvesztette a csapata, de ezt a gólt még az unokáinak is mutogatni fogja.
2021-03-21 21:07:09

Második meccsén is két gólt lőtt a kameruni csapatkapitány az Afrika-kupán

Vincent Aboubakar és Karl Toko Ekambi is két gólt lőtt a meccsen.
2022-01-13 20:06:57

Döbbenetes góllal sokkolták a Fradi korábbi BL-ellenfelét a Konferencia-ligában - videó

Nézze meg a gyönyörű gólt!
2022-08-05 10:16:26

2022-08-05 11:13:06

Newcastle United 0-2 Chelsea: Frank Lampard's Blues make it five wins out of five

Manager Frank Lampard says Chelsea must "remain humble" after moving second in the Premier League table following a solid win over Newcastle.
2020-11-21 22:05:51

Megható szavakkal búcsúzott Frank Lampard a Chelsea-től

A klublegendát hétfőn menesztette a londoni együttes.
2021-01-26 10:06:11

Kategoriak:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   multiapro   •   apro hirdetesek   •   www   •   dubaj   •   slash   •   ors   •   wmn   •   marka   •   fold napja 2024   •   talpra magyarok   •   tatar gyorgy   •   marina city   •   ingyenhirdetes   •   elmar wepper   •   diosgyor   •   pain hustlers   •   al ain   •   natcon   •   f1 mexico   •   pepper x   •   stat   •   akgggarmi   •   superapro   •   haarp   •   aaa   •   mobile   •   kek pelikan   •   netapro   •   bayern arsenal   •   dior   •   omegle   •   reacher   •   danka   •   bableves   •   invincible   •   komarom   •   ingatlan   •   firmcenter   •   botswana   •   fdvjgwy   •   energiaital   •   budapest   •   a33jhgproka1   •   oraallitas   •   tornanadaska   •   travis kelce   •   vsquare   •   bogdan adam   •   ingyen   •   ninja